• 0324 239 2412
  • 0537 435 1167
HAMBURGER KESE KAĞIDI
HAMBURGER KESE KAĞIDI

BASKILI KÂĞITLAR

Yemek işletmelerinde özellikle kâğıtlar çok sık kullanılmaktadır. Bu kağıtlar yemeklerin sarılmasında, ürün içerisinden sos akmaması için ya da ürünün yağlı olmasıyla birlikte ele bulaşmamasını sağlamak adına kullanılmaktadır. Baskılı kâğıt üretimi de bu noktada devreye girmektedir. Mersinform olarak baskılı kâğıt üreterek, işletmenize ait logo ya da herhangi bir tasarımı bir kâğıt üzerine basmaktayız. Bu şekilde akılda kalıcı ve görsel açıdan daha iyi bir yeme aşaması sunulmaktadır.

Baskılı kâğıt, yiyeceklerin çevresini saran ve firmaya ait herhangi bir tasarım ile baskılanmış kağıt sistemleridir. Baskılı kâğıtlar, dürüm, hamburger, sandviç ve poğaça, gibi akla gelebilecek ve el ile yenilen yemeklerin vazgeçilmez parçasıdır. Aynı zamanda kaşık, çatal ve bıçak servislerinde hijyeni arttıran bir üründür. Kâğıt üzerine baskı yaptırmak istemeniz halinde yalnızca logonuzu kullanabilirsiniz. Ancak restoran, lokanta ya da cafe olarak özel bir tasarıma sahipseniz bu tasarımı baskılı kâğıt olarak kullanmak sizleri daha ön planda ve daha akılda kalıcı yapacaktır.

Mersinform daima kaliteye önem verir. Kaliteli bir iş ile yapılan tüm ürünler müşteri memnuniyetini beraberinde getirir. Bu nedenle baskılı kâğıtlarda kullanılan kâğıtlar özel kaliteli kâğıtlardır. Kâğıtlar da herhangi bir sos ya da yağ değmesi durumunda akma ya da baskı boyasının yemeğe geçmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Ürünlerimiz ve baskılama sistemimiz kaliteli ve güvenilirdir.

Baskılama dikkat gerektiren bir eylemdir. Özellikle baskılı kâğıtlar yapısı gereği bir miktar ince ve kaliteli olmalıdır. Baskılama da kullanılan cihazlarımızın hepsi kontrollerden geçmiş ve sağlık kurallarına uygun bir biçim de baskılama yapmaktadır. Baskılı kâğıt üretiminde kullanılan boyaların tamamı gıda boyası olup üretim aşamasının tüm süreçleri steril bir ortamda yapılmamakadır.

Mersinform olarak müşteri memnuniyeti bizler için daima ön planda yer almaktadır. Baskılı kâğıt üretimi sırasında, tasarıma karar verme, tasarımı bilgisayar ortamında seçilen kâğıt üzerine yerleştirme, müşteriye göstererek onay alma ve daha sonra üretim aşamasına geçme durumu söz konusudur. Üretimde tüm ürünlerin kontrolleri aşama aşama yapılır. Tüm ürünlerimiz gerekli kontrollerden geçerek uygun fiyatlı bir şekilde en iyi teslimatla işletmelere ulaşır.

BASKILI KESE KAĞIDI

Ürün paketlemelerde baskılı kâğıt, kese kâğıdı oldukça fazla kullanılan ürünlerdir. Kese kâğıdı, ürünlerin sosu ya da yağının akmaması ve paketleme de zorluk çıkarmaması için uygun kâğıt malzemelerinden yapılmalıdır. Mersinform olarak kaliteli kese kağıdı ile üretimini yaptığımız kese kâğıtlarında, tüm sağlık kurallarına uygun, kullanıma hazır bir şekilde sunulmaktadır.

Kese kâğıdı, özel ürün paketleme de kullanılan ve özellikle yemek dağıtımı için ya da restoran, kafe ve lokanta içerisinde servislerde kullanılmakta olan baskılı ya da baskısız kâğıtlardır. Kaliteli bir kâğıt ile yapılan kese kâğıtlarının kullanımı oldukça önemlidir. Özellikle baskı yapılmış bir kese kâğıdının boyasının ele geçmemesi, yemeğe geçmemesi önemli bir etmendir. Bu nedenle Mersinform olarak daima kaliteli kâğıtlar ve baskılar kullanarak, kese kâğıtlarında herhangi bir sağlık sorunu yaratacak bir durumu ortadan kaldırmaktayız.

Fırın, pastane gibi işletmelerde kurabiye, poğaça ve simit gibi ürünlerin koku bırakmayan, sağlıklı kese kâğıtlarına konulması önemli bir durumdur. Sunduğumuz hizmette, kâğıt kalitesine dikkat ederek üretim yapmakta ve müşterilerinize karşı olumsuz bir görüş bırakmamak için elimizden geleni yapmaktayız. Uygun fiyat garantisi ile sunmuş olduğumuz kese kâğıdı üretiminde, herhangi bir koku bırakma ya da baskının yiyecek üzerine çıkması gibi olumsuz durumlar olmamaktadır.

Restoran, lokanta, cafe, kantin gibi işletmelerinde sıkça kullanılmakta olan kese kâğıtları, paketleme ve servisi kolaylaştırıcı bir üründür. Mersinform olarak paketlemeden, servise her alanda ambalaj ve ürün üretimi yapmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde daima kaliteyi temel alarak ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti, kalite ve güven Mersinform firmamız için her zaman ön planda olan kriterlerimizdir.

Üretim aşamasında kese kâğıdı için işletmeniz baskı istemesi halinde ilk olarak tasarım yapılır. Tasarımın ardından, kese kâğıtları üretimi başlayarak, özel baskı ve üretim cihazları ile üretime başlanır. Üretim sırasında kullanılan cihazlar ve kullanılan boyalar tamamen sağlık kurallarına uygun bir şekilde ayarlanır. Sağlık kurallarına uyulması ve cihazlardan istenmeyen bir durum çıkmaması için tüm kontroller yapılmaktadır. Kontroller sonucu olumsuz olan ürünler kenara ayrılarak yalnızca uygun olan ürünler gönderilmektedir.

  • Mesudiye Mh. 5103 Sk. No:21/A Akdeniz/MERSİN
  • +90 324 239 2412
  • +90 537 435 1167
  • mersinform@hotmail.com
Copyright © 2024 mersinform.com Tüm hakları saklıdır. | EFORWEB